אודות

LEDZ תאורה היא חברה בבעלות פרטית אשר נוסדה בשנת 2010. כיום משרדינו ממוקם בשכונת תלפיות שבירושלים. בתחילת 2012 LEDZ זיהתה פער בשוק התאורה הנוכחי, שסטנדרט שלה הולך ונקבע על ידי גורם החיסכון באנרגיה ושמירה על איכות הסביבה. אנו מצטרפים למאמץ לספק פתרונות חסכוניים באמצעות הטכנולוגיה החדישה שקיימת היום,- טכנולוגיית ה-LEDכיום זהו הפיתרון האידיאלי וקיימים מגוון רחב של מוצרים שיתאימו  לכל צורך ודרישה.
מאז, LEDZ הצליחה לגדול ולהרחיב את סל המוצרים ומספקת פתרונות תאורה לחברות גדולות במשק הישראלי. כמפיצים של מוצרי אנרגיה יעילים ומתוך ההבנה שמחירי צריכת החשמל עולים באופן משמעותית ,חובה עלינו לנצל טוב יותר את הטכנולוגיה הקיימת כדי למנוע צריכה בזבזנית ,ולהימנע מעלויות אנרגיה גבוהות.
האור מעבר להיותו בסיסי, בכוחו לשנות אווירה, ליצור השתאות, עניין, וסקרנות. אך מעבר לכל היום אנו יודעים שבחירת גוף תאורה לבית או עסק הוא עניין עיצובי!  לפיכך אנו עובדים עם אדריכלים ומעצבים  מכל רחבי הארץ בתכנון גופי תאורה ייחודיים המותאמים לכל חלל וחלל באופן אישי.
LEDZ תאורה היינה חברה יבואנית של  כל גופי תאורה בשיטת LED. חברת LEDZ דואגת לחדש קולקציה והתעדכן בכל הקשור בתחום התאורה העולמי. אנו מתמחים בייצור של פרופילים בהתאמה אישית בשיתוף פעולה עם קבלנים, מעצבים, אדריכלים בפרויקטים מסחריים ופרטיים. חברתנו מאמינה בקשר רציף ואמין עם כל הלקוחות שלה ואנו עושים את מירב מאמצינו ולתת מענה אישי לכל אחד ואחד. 

בין לקוחותינו